В Одесі блокували діяльність етнічного організованого угруповання, яке займалося розбоєм та вимаганням

Співробітники СБ України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури блокували в Одесі діяльність етнічного організованого угруповання, яке займалося розбійними нападами та вимаганням грошей і матеріальних цінностей у громадян.

Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входили вихідці з регіону Північного Кавказу, переважно із кримінальним минулим. За інформацією СБУ діяльність банди контролювалась одним із «злодіїв у законі», який наразі переховується від українського правосуддя за кордоном.

Встановлено, що учасники угруповання причетні до скоєння низки розбійних нападів з використанням вогнепальної зброї, грабежів та вимагання грошей. Своїх жертв зловмисники обирали серед заможних містян та, погрожуючи фізичною розправою, змушували платити «данину».

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України правоохоронці затримали трьох активних учасників угрупування.

Під час восьми одночасних санкціонованих обшуків у помешканнях та місцях переховування фігурантів справи вилучено вогнепальну зброю, боєприпаси, вироби з дорогоцінних металів та інші матеріальні цінності.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру у скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших учасників угруповання.

Служба безпеки України

Читайте также: