Бывшие млиционеры, ныне охранники в АТБ, избили человека — милиция бездействует

Стільки часу минуло, а ми не можемо добитися від медиків, щоб зняли побої! Щоб зробили рентген коліна і зуба, хоча Вячеслав на даний час ще знаходиться у відділенні травматологіі.

 У ніч з 8 на 9 вересня близько 3 години ночі мій брат (Жура Вячеслав) вийшов на моє прохання у центр міста до магазину АТБ по молоко для свого півторарічного племінника. 

Неподалік від АТБ до нього підійшов незнайомий чоловік і став навязуватись з розмовами. На що Вячеслав попросив його ввічливо йти своєю дорогою. Той направився до своєі машини, щось погрожуючи. І коли брат вже рушив йти, то на нього ззаду напали і вдарили по голові деревяною бітою. Він упав на землю, і тепер уже двоє чоловіків, один з них у формі з написом "АТБ", стали його калічити бітою, ногами, кулаками.

Ледь живий добрався сам додому. Допоміг таксист. Швидку допомогу викликали вже додому. На місці побиття ні міліції, ні швидкої не було
 
В результаті мій брат отримав струс мозкунакладені шви на голові, вибитий зуб, розбите коліно і більше 30 гематом по всьому тілу.
 
Як пізніше зясувалось, обоє з напавших бувші працівники міліціі, Назаренко Анатолій та Ігор Головінченко зараз трудяться охоронцем та адміністратором в АТБ. Батько Головінченка теж у минулому працював в міліції.
 
Просимо допомогти знайти правди і покарати винних! На даний час слідство затягується як міліцією, так і медпрацівниками!
 
Стільки часу минуло, а ми не можемо добитися від медиків, щоб зняли побої! Щоб зробили рентген коліна і зуба, хоча Вячеслав на даний час ще знаходиться у відділенні травматологіі. 
 
Міліція теж не спішить розлідувать і карати винних. В результаті нападу Вячеслав залишився без мобільного телефону, але міліція навіть не поцікавилась ні номером тел, ні його виглядом, ні IMEI
 
Ми у розпачі, невже зло не буде покаране? 
 
Невже працівники міліції, навіть бувші, настільки впевнені у своїй недоторканності і вседозволенності, що можуть ось так просто серед центру курортного міста, у світлі ліхтарів, перед порогом цілодобового магазину дістати біту, скалічити чи навіть убити людину, і нічого нікому за це не буде?
 
Яким чином і за якими критеріями відбирають працівників на роботу в АТБ? По вмінню орудувати бітою? кого і від чого їхні працівники таким звірським чином охороняють? 
 
З повагою батьки Вячеслава і сестра Тетяна

Читайте также: