Черговою жертвою аферистів, за відомою схемою «гроші на операцію», стала 76-річна пенсіонерка

Працівники поліції розшукують невідомого зловмисника, який обдурив літню жінку за відомою схемою «гроші на операцію». Остання, повіривши телефонному співбесіднику, переказала на продиктований їй рахунок більше десяти тисяч гривен.

Як згодом розповіла викликаним працівникам поліції сама потерпіла, під час розмови вона була впевнена, що розмовляє зі своїм знайомим. Той начебто потребував негайної операції, тож і позичав гроші, у кого тільки можна. І був настільки переконливий, що вона таки погодилась і переказала йому 10 600 гривен.

Телефонное мошенничество

Нині працівники глухівської поліції відкрили за фактом шахрайства кримінальне провадження у відповідності з ч.1 ст. 190 КК України, в рамках якого встановлюють особу «знайомого» та його місцеперебування.

Правоохоронці вкотре закликають громадян бути обачними та уважними, не довіряти телефонним співбесідникам, ким би вони вам не представлялись, особливо якщо мова йде про гроші. Питання позики, надання грошової допомоги чи будь-які інші фінансові проблеми вирішувати при зустрічі віч-на-віч, і бажано за присутності свідків або інших членів родини, до того ж, ще й документально оформлювати такі угоди. Цим ви убезпечите себе від шахраїв та отримаєте зайву гарантію повернення позичених коштів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

© Сумська область: https://su.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/chergovoyu-zhertvoyu-aferistiv-stala-76-richna-pensionerka/

Читайте также: