На Закарпатті погоджено підозру організатору контрабанди у фанері 374 кг героїну до ЄС

У ході слідства встановлено, що підозрюваний — громадянин Туреччини, у листопаді 2019 року, організував транспортування героїну з Києва до країн Євросоюзу.

Як повідомляє Пресслужба прокуратури Закарпатської області, для прикриття іноземець використав власну фірму, яка надавала посередницькі послуги з експорту промислових товарів.

“Героїн зловмисники заховали у листи клеєної фанери. Загалом, правоохоронці вилучили 374 кг наркотику, які були заховані у 188 листах фанери”, – йдеться у повідомленні.

У ході чітко скоординованої спецоперації, співробітники УСБУ в Закарпатській області затримали іноземця у м. Одеса, де він переховувався, щоб уникнути відповідальності за скоєне.

За погодження прокурора прокуратури Закарпатської області затриманому повідомлено про підозру у закінченому замаху на контрабанду наркотичної речовини в особливо великих розмірах (ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 305 КК України).

28 лютого 2020 року, за клопотанням прокурора прокуратури Закарпатської області слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду підозрюваного взято під варту на 60 діб без можливості внесення застави.

Наразі триває подальше досудове розслідування. // pershij.com.ua

Читайте также: