Поряд з трупом гардеробниці з Верховної Ради знайшли кляп, пакет з-під вишень, гаманець і пляшку води

Макарівський райсуд Київської області призначив  молекулярно-генетичну експертизу у справі про умисне вбивство гардеробниці Верховної Ради Антоніни Шпір.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу, яку опублікували в реєстрі 15 липня.

3 липня 2019 року о 10:06 у відділення поліції телефоном надійшло повідомлення про те, що в полі між селами Вільне Юрівка Макарівського району, Київська області, в полі серед посівів кукурудзи, виявлено тіло жінки зі слідами насильницької смерті, яка зникла чотири дні тому. Жертва роздягнута, телефон та сумка відсутні. На шиї трупа видно характерні ознаки задушення.

На місці події знайшли поліетиленовий пакет з-під вишень, кляп у вигляді хустинки білого кольору, пляшку ємкістю 0,5 л. з рідиною прозорого кольору, вірьовку червоного кольору довжиною 100 см, пляшку чорного кольору об`ємом 60 мл. освіжувач повітря, гаманець червоного кольору, в якому була дисконтна картка «Космо», картка з магазину «Новус», картка з магазину «Ватсонс» та папірці, а саме: два папірці з рецептами страв, папірець з назвою лікарського засобу, папірець з номером телефону, фіксальний чек, чохол червоного кольору в якому знаходиться мобільний телефон потерпілої марки «NOKIA 206» з двома сім картками.

Ці речі, а також зразки грунту, зрізи стебла кукурудзи і одяг потерпілої вилучили як речові докази для проведення судово-медичних експертиз.

Тоді ж 3 липня провели невідкладний обшук в селі Деминівка у дерев’яному приміщенні і вилучили чоловіче взуття 41-го розміру, чоловічу білизну, майку, полотенце червоно-зеленого кольору і полотенце сіро-рожевого кольору, а також копія посвідчення на ім’я якоїсь особи. Слідчі перевіряють, чи збігаються зразки букального епітелію цієї особи зі слідами на хустинці, з якої був зроблений кляп.

Читайте также: