Судитимуть капітана збройних сил РФ, який під час окупації Київщини вбив 70-річного мирного мешканця

Прокурори Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт в порядку спеціального досудового розслідування стосовно тимчасово виконуючого обов’язки начальника розвідки бригади – військовослужбовця 64 окремої мотострілецької бригади збройних сил РФ за фактом жорстокого поводження з цивільним населенням, поєднаному з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинуваний у березні 2022 року, перебуваючи в окупованому селі Гавронщина Бучанського району, спільно з іншими військовослужбовцями збройних сил РФ направив автоматичну зброю на 70-річного беззбройного мирного мешканця, який йшов вулицею, та заборонив йому подальший рух.

Возможно, это изображение 1 человек

Після цього він вдарив прикладом зброї потерпілого у щелепу, від чого чоловік впав на землю. Надалі підозрюваний капітан з автомата здійснив три смертельні постріли у безпомічного чоловіка.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ГУ СБ України у м. Києві та Київській області оперативний супровід – Департамент захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України.

Київська обласна прокуратура

You may also like...