Зеленський заявив, що плани українського контрнаступу були в Кремлі до його початку. Тоді з’являється дуже багато питань

Водночас є план продовження війни. А чи знають про нього ті, хто провалив план по «вагнерівцям», сумнозвісна Безугла і ті «достойники», які кожен день волали про «переможний контрнаступ»?

Плани щодо ведення захисної війни від агресора не йдуть по заздалегідь запроєктованому алгоритму. Але так само немає виконання всіх прогнозів і в російського агресора. Проєкт контрнаступу України торік був відомий агресору, вважає Володимир Зеленський.

Про це він повідомив на пресконференції для журналістів. “І скажу вам відверто. Наші контрнаступальні дії восени минулого року були на столі Кремля, до того як почалися контрнаступальні дії”, – повідомив президент.

Водночас Зеленський не розкрив його бачення плану перемоги, зважаючи на те, що це може призвести до втрати неочікуваності для агресора.

“Не все йде по плану, не все залежить від нас. Головне мати план. І цей план є. Я не зможу сказати вам деталі цього плану. Чим менше людей знає плани української армії, тим швидше буде перемога”, – повідомив Володимир Зеленський. // Дзеркало тижня

You may also like...