Білоруські військові спробували прорвати кордон Польщі, а мігранти застосували сльозогінний газ

Вночі білоруські військові намагалися прорвати тимчасову огорожу на кордоні з Польщею, а мігранти застосували сльозогінний газ.

Про це повідомили польські прикордонники.

Зображення

“Вночі в районі міста Черемча солдати Республіки Білорусь почали руйнувати тимчасову прикордонну греблю. Вони зривали стовпи огорожі та намагалися прорвати службовою машиною колючий дріт. Польські служби були засліплені лазерними променями й стробоскопами”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що поруч група з близько 100 мігрантів чекала на можливість незаконного перетину кордону.

“Білоруси оснастили іноземців сльозогінним газом, який застосовувався проти польських служб. Ця і подальші спроби нелегально перетнути кордон були попереджені”, – наголосили прикордонники.

Вони також додали, що загалом у п’ятницю було зафіксовано 219 спроб незаконного перетину кордону з Польщею, внаслідок чого силовики затримали трьох громадян Іраку. Також було винесено рішення про випровадження з Польщі 78 осіб.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі сотні мігрантів прямують до польського кордону у супроводі силовиків. Польська сторона наголосила, що Білорусь і Росія ведуть проти країн Заходу гібридну та інформаційну війну, використовуючи для цього нелегальних мігрантів.

9 листопада дві групи мігрантів прорвалися з Білорусі до Польщі. Їх затримали і повернули назад польські прикордонники. // Букви

Читайте также: