Почалось… Лукашенко назвав польський Білосток і литовський Вільнюс білоруськими землями

Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко назвав польське місто Білосток і литовський Вільнюс білоруськими землями.

Таку заяву він зробив на форумі патріотичних сил на «Мінськ-Арені», повідомляє «Європейська правда» з посиланням на пресслужбу Лукашенка.

Лукашенко перепутал Путина с Медведевым в Минске - Ведомости

Правду кажу! Точно білоруські! / Фото Сергей Бобылев / ТАСС

«Сусіди нам дані від Бога, як і будь-якій державі. У відносинах з усіма ми прагнемо до миру і дружби. Ми ніколи не зазіхали на чужий коровай або клаптик землі. Нам свого вистачає. Ми навіть не нагадуємо сьогодні їм про те, що Білосток і Білосточчина — це білоруські землі. Що Вільно — це теж білоруське місто, і землі навколо. Ми ж про це не говоримо», — заявив Лукашенко.

«Внутрішньоконфесійна рівновага і міжнаціональна єдність — непорушні основи нашого суспільства. Всі ми, що живуть на цій землі люди, — білоруський народ. У нас одна держава, один закон, спільна історична пам’ять на всіх. Це є непорушним, це назавжди», — додав Лукашенко.

Лукашенко виступав з нагоди Дня народної єдності — свята, яке в Білорусі відзначається починаючи з цього року 17 вересня, в день нападу СРСР на Польщу в 1939 році, в результаті якого до країни були приєднані території Західної Білорусі.

Раніше у Міністерстві закордонних справ Польщі відреагували на ролик МЗС РФ до річниці вторгнення радянських військ у Польщу в 1939 році, в якому Росія просуває своє трактування подій.

Читайте также: