78 справ щодо війни, за якими варто стежити цього тижня: втеча від мобілізації в російську армію, підполковниця СБУ та воєнні злочини рашистів

Анжеліка Кобзєва з 1996 року працює в управлінні СБУ Рівненської області головною спеціалісткою з оперативних питань, має звання підполковниці. За даними слідства, у серпні 2022 року в спілкуванні вона виправдовувала російське вторгнення, представляла війну як внутрішній громадянський конфлікт.

Справу за обвинуваченням поліціянта у вбивстві водія Jaguar, який розбив обличчя патрульній, почав розглядати суд

21 жовтня Ленінський районний суд Дніпра розпочав розгляд по суті справи патрульного поліцейського Єгора Звонкова. 29 серпня минулого року він застрелив 38-річного Джумбері Сілогаву. Це стало фіналом конфлікту, який почався з порушення автомобілем марки Jaguar, за кермом якого був Сілогава, правил дорожнього руху

Моніторинговий візит до Стрижавської виправної колонії №81: в липні 2024 року зафіксовано два випадки самогубства

Стрижавська виправна колонія №81 є установою виконання покарань середнього рівня безпеки для утримання осіб, які раніше відбували покарання в місцях позбавлення волі. На території установи знаходиться міжобласна багатопрофільна лікарня.

Білоруси – про російські «Шахеди», що залітають у Білорусь (і іноді падають): «Літають і літають. Пофіг»

Білоруський пропагандист Григорій Азарьонок порадив білорусам “засунути в дупу свій телефон” і “не писати коментарі з приводу того, чого не знаєш”.

Як ЗСУ перетворили Чорноморський флот РФ на колоса на глиняних ногах. У Криму з кораблів окупантів залишилися лише «хворі та старі»

Військово-морська логістика, в принципі, мертва в Азово-Чорноморському регіоні для росіян, заявив речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук. За його словами, фінальною крапкою для нинішнього стану стало знищення великого десантного корабля «Цезарь Куников».

Вся гниль МСЕК в брехливих деклараціях її очільників

Підсумки цієї епопеї вкрай невтішні. Історії зі статками голів обласних МСЕК завдали нокаутуючого удару системі антикорупційної реформи, на яку свого часу зробили ставку міжнародні партнери. Адже не все, що записано в електронних деклараціях посадовців, відповідає їхньому способу життя.

Шахраї вкрали мільярди доларів за допомогою реклами на YouTube та соціальних мережах

YouTube і соціальні мережі заполонила реклама шахрайських проєктів, які, прикриваючись відомими брендами і персонами, викачують гроші з довірливих користувачів по всьому світу. Фейки з Ілоном Маском, що використовуються в таких схемах, навіть об’єднали багатьох – у жадобі швидких грошей на розлучення ведуться всі.