влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

50 лет назад СССР танками задушил  «Пражскую весну»

50 лет назад СССР танками задушил «Пражскую весну»

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

Зрадник, який дав інтерв’ю в «ДНР», був звільнений з української поліції та майже рік провів за грат

17.04.2018 17:26

В 2014 році колишній дільничний переїхав служити з Донецька до Покровська (раніше Красноармійськ), вже будучи завербованим своїм родичем – співробітником так званої «МГБ ДНР». Насправді поліцейський-зрадник був інформатором терористів. Його було викрито співробітниками СБУ за сприяння керівництва поліції Донеччини в січні 2016 року. А кілька місяців тому він був переданий бойовикам у рамках обміну. Чи повірять жителі окупованої території словам того, хто обирає сторону в угоду особистому інтересу?

У ЗМІ з’явилося повідомлення про пропагандистський ролик бойовиків з інтерв’ю перебіжчика, який раніше був дільничним в Куйбишевському райвідділі міліції Донецька, а після передислокації до 2016 року працював у Красноармійському (нині Покровському) відділі поліції. 30-річний чоловік на камеру завченими фразами розповідає про те, як йому не подобалося служити на новому місці. Проте замовчує, що він сам служити не бажав, а більшість часу провів не на роботі, а в СІЗО.

полиция

Тоді, на початку 2015 року, у розпал боїв поліцейським, що залишилися вірними Присязі та були передислоковані на підконтрольну Україні територію, доводилося працювати на межі сил, аби захистити мирних мешканців. Це непросте випробування пройшли лише найсильніші та найвитриваліші. Випадкові люди, які звикли працювати «по старинці», а з ними і цей «герой», не впоралися. Хтось звільнився, а він спланував своє повернення в «ДНР», вирішивши заробити «амністію» у бойовиків. Шляхом зради.

Коли українські поліцейські виїхали з тимчасово окупованої території, він домовився зі своїм родичем, що на той час вже прийняв сторону бойовиків, що буде корисним для незаконної «влади». Він таємно збирав та через довірену особу передавав бойовикам інформацію про склад та пересування підрозділів Збройних сил України, а також працівників правоохоронних органів. В тому числі - своїх колег, з якими працював пліч-о-пліч, ділив пайки.

Підривна діяльність, яка тривала з серпня по грудень 2015 року, не пройшла непоміченою для правоохоронців. Зловмисник був заарештований та близько року провів в слідчому ізоляторі. Пізніше Красноармійським міжрайонним судом йому було змінено запобіжний захід на такий, що не пов'язаний з перебуванням під вартою.

Чоловіку біло оголошено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації). Підозрюваному загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі, тому він робив усе, аби потрапити в списки на обмін.

У грудні 2017 року у рамках обміну він був відправлений в окупований Донецьк. За неперевіреною інформацією, зрадник працює в «поліції ДНР».

Судовий розгляд кримінальної справи відносного нього триває. Згідно з чинним законодавством, підсудний може бути засуджений заочно та отримає покарання, як тільки буде затриманий. 

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...