На Сумщині за підозрою у вимаганні 20 тис. доларів США затриманий керівник фермерського господарства

Посадовець вимагав 20 тисяч доларів США. Його викрили та затримали працівники Шосткинської поліції, прокуратури та міжрайонного відділу управління СБУ в Сумській області у рамках кримінального провадження.

 Після отримання зазначеної суми підозрюваний зобов’язувався передати керівнику іншого сільгосппідприємства відповідні документи та не перешкоджати укладанню з місцевими жителями договорів оренди земельних ділянок площею близько 90 гектарів.

19 травня 2018 року, керівник фермерського господарства затриманий відразу після передачі йому 19 тис. доларів США. Наразі посадовець затриманий в порядку ст. 208 КПК України, тобто перебуватиме під вартою до обрання йому запобіжного заходу.

Вирішується питання про оголошення затриманому про підозру за ч. 4 ст. 368-3 (вимагання та одержання неправомірної вигоди юридичною особою приватного права незалежно від організаційно-правової форми дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Читайте также: