Назріває черговий скандал між антикорупційними установами країни?

Детективи НАБУ нібито отримали вказівку безпосередньо від свого директора Артема Ситника почати збирати компромат на вище керівництво Державного бюро розслідувань, в тому числі – на директора ДБР Романа Трубу. Про це пише видання «Інформаційна Хвиля» з посиланням на власні джерела.

Як відомо, після запуску роботи Державного бюро розслідувань, всі справи, які за підслідністю належали до його компетенції і розслідувалися, в тому числі СБУ та Генпрокуратурою, були передані до ДБР. Серед них, ймовірно, опинилися і справи, відкриті на детективів НАБУ і директора Артема Ситника.

Директор Національного антикорупційного бюро України – постійний об’єкт для критики з боку тих, хто намагається подолати корупцію в Україні. Як зазначає видання «Голос-інфо»,  низка громадських ініціатив проводила акції протесту, які мали на меті змусити НАБУ почати працювати ефективно. Також Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв, що Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не демонструє результатів своєї роботи на посаді.

Зазвичай, основною лінією захисту директора НАБУ було посилання на те, що йому заважають працювати та апеляцію до міжнародних партнерів України, зокрема – до Сполучених штатів Америки, в НАБУ будь-які спроби контролю їх діяльності, не говорячи вже про кримінальні справи проти детективів НАБУ, називали тиском на антикорупційну роботу, — зазначають у журналісти видання.

Запуск повноцінної роботи Державного бюро розслідувань може означати, що для НАБУ починаються нелегкі часи, а ті, в чиїх діях присутні ознаки злочинної діяльності чи бездіяльності, можуть бути покарані.

Саме ця перспектива могла спонукати Ситника зіграти на випередження та почати збирати компромат на керівництво НАБУ і якщо інформація журналістів достовірна, ми отримаємо невдовзі черговий скандал між антикорупційними установами країни.

І знову розслідувати діяльність корупціонерів не буде кому, зазначають у виданні «Голос-інфо».

Читайте также: