Колишній чернігівський боксер «вирубав» та грабував виключно кремезних чоловіків

До одного з райвідділів міліції міста стали приходити кремезні чоловіки. Усі як один скаржилися на те, що пізно ввечері, коли вони поверталися додому напідпитку, на них нападав якийсь дивний чоловік. Спочатку той як ні в чому не бувало підходив, вітався, а потім кількома точними ударами в щелепу «вирубав» їх. Коли ж ті приходили до тями, за розбишакою й слід простигав. Усе б нічого, якби разом із ним не щезали й всілякі цінності – золоті каблучки, гаманці, мобільні телефони тощо. 

Правоохоронці одразу взялися за розслідування близько двох десятків пограбувань з однаковим «почерком». Тим більше, що у такий спосіб у місті не було пограбовано жодної жінки, скажімо, неповнолітньої дитини, юнака чи якогось незграбного чоловіка. Жертвами грабіжника ставали лише міцні чоловіки високого зросту на яких поодинокі нахаби практично не нападають, щоб не «нарватися». Врешті решт оперативники розставили крапки над «і»: нічним грабіжником виявився колишній боксер 30-річний Володимир М.  

За словами помічник начальника Чернігівського міськвідділу міліції Наталії Човпило, тренований молодик свідомо обирав своїми жертвами лише чоловіків. До того ж лише тих, які на вигляд були набагато міцнішими за нього. Йому було просто цікаво, чи можна кількома ударами нокаутувати такого здорованя. Лише після того він грабував жертв. Іноді гаманця та прикрас було замало, тож боксер знімав зі своїх жертв навіть куртки. Поцуплене майно збував, де прийдеться.

Цікаво, що Володимир ще з раннього дитинства займався боксом, не пропускав тренувань, багато їздив на спортивні збори. Це дало помітний результат – уже юнаком він міг похвалитися значними спортивними здобутками. І хтозна, до яких висот дійшов би хлопчина, якби одного разу не спробував наркотики. Після цього, боксер міцно «сів на голку». Одного разу міліція затримала його на вулиці зі шприцом із підозрілою рідиною у кишені. Відсидівши строк, колишній спортсмен вийшов на волю і… пристрастився до алкоголю. Дійшло до того. Що без горілки не міг прожити й дня. Але охочих налити задарма, ставало дедалі менше. Тож колишній боксер згадав про свої бійцівські навички й вирішив грабувати людей.

Правоохоронці встановили причетність боксера ще й до кількох крадіжок магнітол з автомобілів. Його затримали коли він відпочивав після чергового пограбування. Наразі йому пред’явлено звинувачення у здійсненні 22-х пограбувань та 2-х крадіжок. За цими фактами порушено кримінальні справи відповідно до ч.2 ст. 186 (пограбування)та ч. 2 185 Карного кодексу (крадіжка). Боксеру «світить» близько шести років «колючки».

Іван Кулеха, ДЗГ МВС України
 

You may also like...