Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 26.06.2015

Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 212 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

До чергової частини Ізмаїльського МВ звернулась 71-річна жителька села Броска, яка повідомила, що невідома особа проникла до її будинку, звідки скоїла крадіжку продуктів харчування та запчастин від легкового автомобіля. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 35-річного односельця потерпілої. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Працівниками Малиновського РВ викрито 23-річного іноземця, який, знаходячись у маршрутному таксі, скоїв крадіжку мобільного телефону 25-річної одеситки. Сума матеріального збитку становить 1200 гривень Правопорушника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До Ізмаїльського МВ з заявами звернулась 50-річна Галина, яка повідомила про те, що невідома особа з її квартири скоїла крадіжку планшета, мобільного телефону, роутера та золотих сережок. Вжитими оперативно-розшуковими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 19-річного Олексія. За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

 

You may also like...