Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 15.07.2015

Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 232 заяви та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

До чергової частини Ізмаїльського МВ звернувся 68-річний Володимир, який повідомив, що невідома особа скоїла крадіжку його велосипеда. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 20-річного Олексія. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До чергової частини Білгород-Дністровського МВ надійшла заява від 42-річної Світлани про те, що невідома особа шляхом ривка відкрито заволоділа її сумкою. Сума матеріального збитку становить 2500 гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 22-річного іноземця, від якого надійшли правдиві свідчення. Триває досудове розслідування.

 

Працівниками Ізмаїльського МВ викрито 45-річного місцевого жителя, який в ході виниклої сварки з 37-річним ізмаїльчанином наніс останньому ножове поранення. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер. Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

 

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

Читайте также: