Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 29.07.2015

 Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 115 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

До чергової частини Суворовського РВ надійшла заява від 25-річної Вікторії про те, що невідома особа шляхом ривка відкрито заволоділа її золотими прикрасами. Сума матеріального збитку становить 25000 гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 43-річного Андрія. Триває слідство.

 

Працівниками Роздільнянського РВ при проведенні огляду за місцем мешкання 29-річного місцевого жителя було виявлено та вилучено двадцять один кущ конопель. Вилучене направлено до НДЕКЦ для проведення дослідження. Відкрито кримінальне провадження за ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

 

Працівниками Малиновського РВ викрито 37-річного Олексія, який скоїв крадіжку велосипеду 20-річного одесита. Сума матеріального збитку становить 9000 гривень. Правова кваліфікація кримінального правопорушення за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

Працівниками Великомихайлівського РВ викрито 55-річного жителя с.Цебрикове, у якого в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання виявлено та вилучено одну гранату Ф-1, 17 патронів калібру 9 мм., 4 патрони калібру 7,62 мм., та 7 патронів калібру 5,45 мм. Вилучене направлено до НДЕКЦ для проведення дослідження. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

 

До чергової части Ізмаїльського МВ звернувся 56-річний Володимир, який повідомив, що невідома особа з території бази скоїла крадіжку його велосипеду. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 31-річного Дем’яна. Від правопорушника надійшли правдиві свідчення. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

Працівниками Суворовського РВ викрито 20-річного Костянтина, який скоїв крадіжку мобільного телефону 37-річного Олександра. Сума матеріального збитку становить 2000 гривень. Від правопорушника надійшли правдиві свідчення про вчинення кримінального правопорушення.

 

До чергової частини Котовського МВ звернулась співробітниця приватного підприємства, яка повідомила, що на під’їзних коліях біля ст.Чубівка невідома особа викрала болти кріплення та підкладки. Сума матеріального збитку становить 1500 гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 23-річного мешканця с.Чубівка, у якого вилучено речові докази. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

До Київського РВ надійшла заява від 46-річного одесита про те, що невідомий зловмисник викрав його велосипед. Вжитими заходами викрито Олександра, 1983 р.н., від якого надійшли правдиві свідчення про вчинення кримінального правопорушення.

 

До Ізмаїльського МВ звернулась 38-річна мешканка села Броска, яка повідомила, що невідома особа с торгівельного лотка, розташованого на території ринку, скоїла крадіжку чоловічого одягу. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 25-річного Георгія. Розпочато кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

You may also like...