Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 20.08.2015

Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 20 серпня

19 серпня до Криворізького міського управління міліції по телефону спецлінії «102» звернулась 42-річна місцева жителька. Заявниця повідомила про те, що о 09.25 невідомий, знаходячись в приміщенні магазину по вул. Погрібняка, де вона працювала, шляхом ривка з прилавку заволодів скляною пляшкою горілки. За вчинення злочину був встановлений та доставлений до міліції безробітний, 34-річний місцевий житель. За цим фактом внесено відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

19 серпня до Дніпропетровського міського управління звернувся безробітний, 34-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що 17 серпня біля будинку по вул. 20 років Перемоги, невідомий шляхом ривка з руки, заволодів мобільним телефоном. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, 30-річний місцевий житель. Викрадене вилучено. Ведеться слідство.

19 серпня до працівників Дніпропетровського міського управління звернувся безробітний, 54-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що о 15.45 на пл. «ім. Петровського», невідомий шляхом ривка з руки, заволодів барсеткою з паспортом, ідентифікаційним кодом, банківською карткою та мобільним телефоном. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, 30-річний місцевий житель. Викрадене вилучено. Ведеться слідство.

19 серпня до працівників Дніпропетровського міського управління по телефону спецлінії «102» звернулась безробітна, 23-річна місцева жителька. Заявниця повідомила про те, що о 18.30 біля будинку по пров. Людмили Сталь, невідомий шляхом ривка з шиї, заволодів ланцюжком із жовтого металу. За вчинення злочину був встановлений та доставлений до міліції 17-річний місцевий житель. Ведеться слідство.

19 серпня до працівників Солонянського райвідділу міліції звернулась 76-річна жителька с. Тритузне. Заявниця повідомила про те, що о 14.00 біля зупинки громадського транспорту по вул. Свердлова невідомий, шляхом ривка з руки заволодів сумочкою з грошима у сумі 200 грн. та мобільним телефоном. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, раніше судимий 38-річний громадянин. За цим фактом внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

You may also like...