Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 26.08.2015

 Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 26 серпня

25 серпня до працівників П’ятихатського райвідділу міліції по телефону спецлінії «102» звернувся безробітний, 21-річний житель с. Лихівка. Заявник повідомив про те, що 24 серпня о 23.00 по вул. Суворова 31-річний знайомий заволодів його велосипедом. Викрадене вилучено. Ведеться слідство.

25 серпня до працівників Дніпропетровського міського управління надійшло повідомлення про те, що біля одного з будинків по вул. Суворова, конфлікт. Виїздом на місце встановлено, що о 16.20 14-річний місцевий житель, вдаривши рукою по тулубу 13-річного хлопчика з карману шортів, відкрито заволодів мобільним телефоном. Викрадене — вилучено. Ведеться слідство.

За грабіж майна у 69-річного громадянина, який мав місце 4 серпня в Дніпродзержинську була затримана безробітна, 28-річна місцева жителька. За цим фактом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмисниці загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

За грабіж майна у 21-річної громадянки, який мав місце 12 серпня в Дніпропетровську був встановлений та доставлений до райвідділу безробітний, 27-річний місцевий житель. За цим фактом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

За грабіж майна у 61-річного громадянина, який мав місце 7 серпня в Дніпропетровську був встановлений та доставлений до міліції безробітний, 33-річний місцевий житель. За цим фактом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

Читайте также: