Черновецкий втихаря решил продать «детское счастье» (фото)

Об этом сообщает пресс-служба фракции БЮТ в Киевраде:
 

«Найстаріший дитячий садок Києва виставлений Черновецьким на аукціон

Оточення мера Черновецького таємно виставило на приватизацію найстаріший дитячий садочок столиці «Орлятко». Це відбулося 17 вересня 2009 р. на сесії Київради, через механізм внесення змін до рішення Київради від 8 лютого 2007 р. «Про програму приватизації комунального майна територіальної громади м. Києва на 2007-2010 рр.», ухваленому з голосу.

Фасад дитячого садочка

Фасад дитячого садочка

Про це стало відомо лише тепер завдяки депутатському запиту, зробленому «Блоком Юлії Тимошенко» на прохання батьків відвідувачів дошкільного навчального закладу №1 «Орлятко», які бояться продажу будівлі дитсадка.

«Нажаль, батьки вихованців «Орлятка» були праві, і їхні побоювань залишитися без будівлі дитячого садочка підтвердилися. Оточення Л.Черновецького відкрило шлях до знищення першого в м.Києві закладу дошкільного виховання, таємно внісши його у список приватизації», – сказав секретар постійної комісії Київради з питань освіти і науки, депутат фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді Олексій Давиденко, цитує депутата прес-служба фракції БЮТ у Київраді.

Подвір’я дитячого садочка

Подвір’я дитячого садочка

«І це в той час, коли начальник Головного управління комунальної власності Києва А.Чуб письмово запевнив фракцію БЮТ, що профільне управління ніби-то «не надавало пропозиції щодо включення будівлі за вищевказаною адресою до Програми приватизації комунального майна м.Києва», – поінформував О.Давиденко.

Депутат навів фрагмент відповіді на депутатський запит БЮТ заступника міського голови І.Кільчицької, яка дала ясно зрозуміти, що квадратні метри будівлі та сотки землі на Печерських пагорбах мають більший інтерес для молодої «банківської» команди мера, аніж майбутнє маленьких киян. Столична влада тепер має повне право «здавати в оренду, продавати та вирішувати питання відчуження будівлі дитсадка», адже він став комунальною власністю міста, йдеться у відповіді І.Кільчицької.

Депутат О.Давиденко нагадав, що 25 грудня 2008 р. дитячий дошкільний заклад «Орлятко» був переданий з балансу Печерського району на баланс міста, всупереч протесту прокуратури. Натомість фінансування та утримання дитсадка й досі відбувається з бюджету району. 

Карта розташування дитячого садочка

Карта розташування дитячого садочка

«Нажаль, через злочинні зусилля мера та його найближчого оточення кияни майже втратили цю історичну будівлю. Сьогодні представники міської влади стверджують, що не мають на меті перепрофільовувати заклад, але ж ще в грудні минулого року мер заявляв, що «діти не мають права знаходитись у цьому садку», «…серед помпезності та історії на мармурові колони пісяють діти» і обіцяв «виправити» цю ситуацію. То яким словам вірити?» – запитав БЮТівець О.Давиденко.

Депутат також нагадав, що на сьогоднішній день столичною владою передані в оренду приватним підприємствам 112 дитсадків Києва для облаштування в них офісів, ресторанів, перукарень тощо, незважаючи на формальне збереження профільної діяльності цих дошкільних навчальних закладів.

Дитячий дошкільний заклад №1, так званий «Палац дитячого щастя», був заснований у 1924 році як зразок виховання дошкільників усього світу. Він є пам’ятником архітектури й історії, оскільки розташований на території колишнього чоловічого монастиря, побудованого за проектом архітектора І.Каракіса».

Обком

You may also like...