До 13 років позбавлення волі засуджено «клофелінщика», жертвами якого стали троє людей

За принципової позиції Київської місцевої прокуратури №1 Голосіївським районним судом столиці до 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який вчиняв розбійницькі напади на громадян з використанням сильнодіючого препарату.

Встановлено, що 36-річного обвинувачений знайомився з потерпілими на вулиці у пізній час доби та запрошував до спільного розпивання алкогольних напоїв.

Надалі зловмисник підсипав у напої потерпілих психотропну речовину (клозапін), після чого, користуючись їх безпорадним станом, відбирав у жертв гаманці, мобільні телефони, золоті прикраси та інші цінні речі. Награбоване майно зловмисник у подальшому здавав у місцеві ломбарди.

Слідством встановлено, що упродовж 2017 року жертвами «клофелінщика» стали троє киян.

Попри те, що у судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав та всілякими способами намагався уникнути відповідальності, суд визнав доведеною вину чоловіка у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.2 та ч. 4 ст.187, ч. 1 ст. 119 КК України та призначив йому остаточне покарання у виді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До вступу вироку у законну силу суд залишив обвинуваченого під вартою.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: