Заволоділи понад ₴740 тис. бюджетних коштів на ремонті дороги – судитимуть посадових осіб товариства

Прокурори Бориспільської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадових осіб приватного акціонерного товариства за фактами службового підроблення та заволодіння чужим майном (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, товариство уклало договір з органом місцевого самоврядування однієї з громад Бориспільського району для здійснення капітального ремонту частини дороги Бориспіль-Дударків.

Возможно, это изображение 1 человек и текст

З метою заволодіння бюджетними коштами, обвинувачені вказали у звітній документації завищені обсяги використаних ремонтних матеріалів.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи, державі спричинено збитки на понад 740 тис. грн. На даний час завдяки вжитим у ході досудового розслідування заходам, обвинувачені відшкодували їх в повному обсязі.

На даний час обвинувачені відшкодували їх в повному обсязі.

Раніше до суду скерували обвинувальний акт стосовно інженера з технічного нагляду за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України). Останній, здійснюючи нагляд за якістю виконаних робіт, підписав зазначену вище звітну документацію.

Досудове розслідування здійснювалося Бориспільським райуправлінням ГУ Нацполіції в Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Київська обласна прокуратура

You may also like...