Гід покупця: як вибрати упаковку для бутлів з водою?

Щоб тара для води довше та якісніше служила й мала гарний вигляд, необхідно забезпечити її надійним захистом. Це дуже важливо, якщо бутлі треба транспортувати або ж зберігати вподовж тривалого часу. Для цього використовується спеціальна упаковка для бутлів https://aquadevice.ua/pakety-ta-kovpachky-dlia-butliv-19/, до якої належать захисні пакети, ковпачки, термозбіжні рукави. При її правильному виборі та застосуванні тара буде виглядати набагато більш естетично й гігієнічно.

Як вибрати упаковку для бутлів з водою?

Основні вимоги до упаковки для бутлів з водою

Якісна упаковка для бутлів об’ємом 11, 19, 18,9 л. має відповідати певним вимогам:

  1. Герметичність. Хороша упаковка має забезпечувати герметичне закриття, щоб уникнути протікань та проникнення забруднень. Це вкрай важливо для збереження якості води, адже мінімізація контакту рідини з повітрям є важливим фактором збереження її якості.
  2. Міцність та стійкість до пошкоджень. Баклажки — це доволі об’ємні й важкі предмети, тому протягом транспортування й зберігання вони можуть піддаватися механічним впливам, як то удари, подряпини, забруднення тощо. Щільна упаковка захищає від пошкоджень, а також пилу та бруду.
  3. Простота використання. Упакування має бути зручною як для монтажу на виробництві, так і для користувачів. Воно має легко встановлюватись і зніматись.

Крім того, важливо, щоб пакування пасувало до баклажки за розміром. Наприклад, якщо це пакет, він має повністю закривати тару.

Типи упаковки  

Серед найпопулярніших типів упакування слід виділити такі вироби:

  1. Поліетиленова плівка. Один з найпоширеніших матеріалів для упаковки бутлів. Це дешеві тонкі пакети, які за невелику ціну чудово захищають тару від забруднень, вологи, подряпин. Їх широко застосовують як для перевезення пустих бутлів, так і наповнених.
  2. Термозбіжні рукави на кришку. Використовуються для захисту від пилу, газів, вологи. Крім того, така плівка може гарантувати споживачу, що його товар свіжий й не мав сторонніх втручань.
  3. Поліпропіленові пакети. Міцна й довговічна упаковка, яка застосовується в тому числі для багаторазового пакування бутлів 11 л, 18,9 л.,19 літрів.

Також такі пакети можуть бути різними за кольором, зокрема прозорими й непрозорими. І це іноді має сенс, оскільки непрозорі варіанти також можуть захистити тару від нетривалого впливу сонячних променів.

З яких матеріалів виробляють упаковку 

Матеріали для упаковки мають значення, оскільки впливають на зручність та надійність використання:

  1. Поліетилен (ПЕТ). Найдешевший, але вкрай ефективний варіант пакування. Залежно від щільності, ПЕТ може забезпечувати надійний захист від механічних пошкоджень. А ще вони не пропускають воду, що теж дуже важливо при транспортуванні чи зберіганні тари.
  2. Поліпропілен. Це більш жорсткий і міцний матеріал, який завдяки цьому може використовуватись набагато довше й захищати баклажку навіть від серйозних пошкоджень.
  3. Плівка ПВХ. Використовується для термозбіжних виробів. Під впливом тепла плівка щільно прилягає до бутля, створюючи герметичний шар.

Важливо, щоб вироби з цих матеріалів були виконані з урахуванням всіх технічних вимог, адже лише тоді вони забезпечать зручність використання.

На що звернути увагу при виборі упаковки для бутлів з водою

При виборі упаковки для бутлів з водою звертайте увагу на деякі аспекти, щоб забезпечити зручність і доцільність їх використання:

  1. Об’єм бутля. Для стандартних бутлів об’ємом 18,9–19 літрів варто вибирати пакети та ковпачки, спеціально розроблені для таких розмірів, щоб забезпечити надійне кріплення та герметичне закриття.
  2. Міцність упаковки. Чим більша міцність матеріалу, тим довше пакування прослужить. Тому іноді є сенс переплатити, щоб зекономити в майбутньому.

Правильний вибір допоможе зберегти тару чистою, захистить від забруднень і продовжить термін її експлуатації.

You may also like...