Постачання недоукомплектованих автомобілів «швидкої допомоги» – прокуратура через суд стягує ₴6,5 млн. штрафних санкцій

Київська міська прокуратура встановила порушення інтересів держави під час постачання комерційною установою автомобілів «швидкої допомоги» для потреб столиці.

Встановлено, що у 2019 році за результатами публічних закупівель в умовах світової пандемії COVID-19 між КО «Київмедспецтранс» та комерційною установою був укладений договір поставки спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги за державні кошти.

Возможно, это изображение на открытом воздухе

Разом з цим, під час експлуатації цих транспортних засобів з’ясувалося, що в порушення умов договору поставлені автомобілі недоукомплектовані обладнанням для підключення портативних кисневих балонів, що виключає можливість використання апаратів штучної вентиляції легень за межами транспортних засобів.

Враховуючи це, прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із комерційної установи штрафних санкцій в сумі понад 6,5 млн грн.

Разом з цим, суди першої та апеляційної інстанцій необґрунтовано відмовили в задоволені позову.

Водночас Верховний Суд погодився з доводами прокурора та задовольнив касаційну скаргу, скасувавши незаконні рішення судів попередніх інстанцій.

Наразі справу направлено на новий розгляд до господарського суду Київської області.

Прокуратура відстоюватиме у суді стягнення з комерційної структури штрафних санкцій за постачання недоукомплектованих автомобілів «швидкої допомоги».

Київська міська прокуратура

You may also like...