Чому Верховна Рада не скасовує “правки Лозового”: Понад 50 нардепів мають підозри від правоохоронних органів

“Правки Лозового” мають бути скасовані, на цьому наполягають НАБУ та САП. Крім того, це вимога ЄС і МВФ, яку парламент мав виконати до кінця грудня цього року. Проте депутати до останнього не квапилися виконувати цю вимогу і врешті  провалили голосування за скасування цих правок.

Наймасштабніша кібератака рашистів на українські держреєстри. Які її наслідки?

19 грудня хакери атакували реєстри Міністерства юстиції України, фактично зупинивши роботу десятків баз даних. Кібератака фактично паралізувала значну частину господарської діяльності в країні. Фінансові операції, перевірка контрагентів, державні закупівлі та доступ до важливих державних послуг опинилися під загрозою.

Цивільна конфіскація. Як відбирають необґрунтоване майно у держпосадовців?

Визнання необґрунтованими активів та їхнє стягнення в дохід держави або, простими словами, цивільна конфіскація — це правовий інструмент, з допомогою якого суд примусово відбирає у недоброчесних посадовців майно, на купівлю якого у них не могло бути грошей і можливостей.

Як судять за держзраду депутата Карамалікова, який передав рашистам затриманого громадянами російського пілота-вбивцю

У Кривому Розі судять Іллю Карамалікова, херсонського депутата від партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити!” За версією слідства, на початку окупації він видав Росгвардії російського пілота, якого затримали містяни.

Що треба перевірити, перш ніж донатити на ЗСУ: як відрізнити шахрайські збори від реальних

Факти, коли кошти потрапляють до кишені шахраїв, неабияк обурюють. Розповідаємо, як зловмисники видурюють гроші та на що звернути увагу, перед тим як задонатити кошти.

Хто скуповує активи ліквідованих російських банків в Україні – росіяни з паспортами США та «представник спецслужб РФ»

Продаж росіянам активів збанкрутілих або ліквідованих банків в Україні може нести для країни безпекові загрози. Стягуючи з українських компаній придбані на аукціоні борги, компанії росіян можуть блокувати їхню роботу.

Судді знайшли універсальне покарання для тих військових, хто утік з війни

Верховний суд вважає, що, коли військовослужбовець після самовільного залишення частини приймає рішення ухилитися від військової служби, його дії слід кваліфікувати як дезертирство