влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Фотограф из США Ноа Брукс, провел несколько дней на позициях сил АТО на Донбассе

Голосование

Кто следующий на очереди за Гиви, Моторолой и другими террористами?

Безлер
Ходаковский
Абхаз
Плотницкий
Захарченко
Пушилин
Губарев
Козицын
Мильчаков
Гиркин

Реклама

Печать

Що вони собі насудили: заступник голови апеляційного суду Полтавської області Сергій Гальонкін

11.01.2017 09:12

Є судді та чиновники, які будують на власних подвір'ях церкви та каплиці, а є такі, що зводять будинки, зовні дуже схожі на храм. Знайомтесь, заступник голови апеляційного суду Полтавської області – Гальонкін Сергій Анатолійович.

А це будинок Сергія Гальонкіна розміром 661 м2, що знаходиться в передмісті Полтави та зовні нагадує церкву. Цей маєток є найбільшим  серед задеклаованих будинків суддів Полтавського регіону.

Звичайно, нас мало цікавить дизайн та смаки господаря будинку, головним нашим завданням є дізнатися чи відповідає цей маєток та інша нерухомість доходам родини судді Сергія Гальонкіна.

Суддя Сергій Гальонкін одним із перших серед суддів подав свою електронну декларацію за 2015 рік. Згідно неї, а також декларації судді за 2014 та 2013 роки основним доходом родини з чотирьох осіб є заробітна плата судді.

Згідно новим правилам декларування в 2015 році суддя Сергій Гальонкін вказав в декларації також і готівкові кошти в розмірі 150 тис.грн.

Основним доходом дружини судді Гальонкіна за останні два роки є кошти отриманні від надання в оренду майна, очевидно квартири, в розмірі 60 тис.грн на рік.

Дружина Сергія Гальонкіна є приватним нотаріусом, однак, в останнє дохід від її провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності згадується в декларації пана Гальонкіна за 2013 рік. Тоді, до речі, загальна сума доходу Олени Василівни була в рази меншою, ніж у 2014 та 2015 роках.

Отже, згідно офіційної декларації пана Гальонкіна, щонайменше останні три роки саме його заробітна плата судді була основним доходом родини.

Щодо нерухомості, то показаний нами будинок в селі Росошенці поблизу Полтави вперше згадується в декларації судді Сергія Гальонкіна за 2014 рік, згідно ж державному реєстру майнових прав зареєстровано даний будинок в лютому 2015 року.

Однак згідно знімків Google Earth, будинок зведено ще в 2007 році, а на знімках 2011 року прибудинкова територія знаходиться практично в тому ж вигляді, що і в 2014му.

Має суддя Сергій Гальонкін і земельну ділянку розміром 30 соток в селі Дудникове Полтавського району зареєстровану також в 2015 році.

На сусідній ділянці в селі Дудникове розміщений будинок, розміром 245 м2 який належить дружині пана Гальонкіна. Зареєстровано будинок Олени Василівни також в січні 2015 року.

Згідно розслідуванню журналістів порталу «Останній Бастіон» дача судді Гальонкіна розміщена біля соснового лісу на 9 паях дачного кооперативу «Зоря» та складається з 4 житлових будинків. Будуватися в Дудниковому родина Гальонкіних почала ще до 2013 року.

Цікавою є історія отримання даних ділянок Сергієм Анатолійовичем, так як очевидно, що їх площа значно перевищує територію, передбачену розпаюванням дачного кооперативу. Всі ділянки, якими володіє родина Сергія Гальонкіна були відчужені з наділу кооперативу в приватну власність.

За інформацією журналістів першу ділянку суддя Гальонкін отримав ще за часів роботи юристом Облспоживспільки, бо саме цим відомством було засновано дачний кооператив «Зоря». Подальше ж розширення володінь Сергія Анатолійовича відбулося тоді, коли він на короткий час очолив кооператив. За збігом обставин після «перенарізки» ділянок та відчуження у приватну власність Сергій Гальонкін залишив пост голови «Зорі». У 2014 році Сергій Анатолійович мав єдину газифіковану ділянку серед сусідів.  Свого часу члени кооперативу вирішили, що проведення газогону є надто дорогим навіть в складчину, проте суддя Гальонкін зробив це за власний кошт одноосібно.

Окрім будинку в Дудниковому, який належить дружині Сергія Анатолійовича, ще один будинок в цьому селі розміщений в декларації судді за 2015 рік ву розділі «об’єкти незавершеного будівництва», а отже, судячи з усього, будівництво дачі ще триває.

Окрім будинків володіє родина Гальонкіних також квартирою та двома офісами в Полтаві, а також квартирою в Києві. Остання належить тещі судді Сергія Гальонкіна, придбала вона її вже перебуваючи на пенсії у віці 66 років.

У власності родини судді Сергія Гальонкіна також є і рухоме майно. А саме: автомобіль Honda Civic 2008 року та мотоцикл YAMAHA YBR 125 2012 року, що належать самому судді, а також, два автомобіля дружини – TOYOTA RAV4 2006 року та Honda CR-V 2011 року. Окрім цього мотоциклом  Honda CBR250RB 2011 року випуску володіє син-студент.

До речі, має також суддя Сергій Гальонкін і старшу доньку, яка не вказана в його декларації. Юлія Сергіївна Гальонкіна, дочка Сергія Анатолійовича, з 2015 року працює суддею Октябрського районного суду м.Полтави. А отже, зокрема винесенні нею рішення можуть розглядатися її батьком, Сергієм Анатолійовичем, в апеляційному суді.

Очевидно, перед нами народження нової суддівської династії. Враховуючи амбіції Сергія Гальонкіна стати головою апеляційного суду Полтавської області, ми маємо побоювання щодо даної суддівської родини. Однак як і Сергія Анатолійовича, так і його дочку, Юлію Сергіївну, ще чекає кваліфікаційне оцінювання суддів, за яким ми будемо активно слідкувати…

Розслідування «PROSUD»

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua
Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...