Нове інтернет-шахрайство з яким зіткнулись українські користувачі соцмереж: образливі коментарі або повідомлення
Ця схема працює у різних соціальних мережах та месенджерах, але найчастіше в інстаграмі.
Жорна війни мелють і все зовсім не пахне швидким миром. Все пахне так, як вже було двічі за минуле сторіччя в Європі.
Ця схема працює у різних соціальних мережах та месенджерах, але найчастіше в інстаграмі.
У питаннях знаходження українських військовослужбовців у ворожому полоні багато незрозумілого. Щось обумовлено обставинами воєнного часу, політикою, щось людським чинником, а щось банальною бюрократією та чиновницькою тяганиною. Такий стан справ більш ніж влаштовує усіляких шахраїв
Більшість вироків ухвалили заочно, що не гарантує реального відбування покарання. Після ратифікації Україною Римського статуту з’явилися можливості безпосередньо вимагати арешту злочинців на території держав, які імплементували статут.
Про злочини окупантів, які відбувалися у Бучі, відомо багато. Проте раніше про них говорили самі постраждалі та очевидці, а не ті, хто ці злочини скоював.
Перебуваючи в стані розпачу і безсилля, коли надзвичайна подія безпосередньо відбувається, містяни зазвичай шукають винних назовні. Один з найбільш популярних закликів, якими реагують мешканці на такі трагедії, це “Чому пожежники не таранять ті довбані автівки?!”.
Віктор Шавлюк — скандальний блогер із Вінниці. У своїх відео він поширював антивакцинаторські ідеї. Мітингував проти Православної церкви України. Позиціонує себе як правозахисник і адвокат, втім адвокатського посвідчення нібито не має.
У червні 2023 року російський суд засудив Богдана Зізу до 15 років позбавлення волі за звинуваченнями у тероризмі. Правозахисники визнали кримчанина політв’язнем і стверджують, що такий серйозний термін він отримав за свою громадянську позицію. У суді Богдан не відмовився від своїх переконань.
«Вже чотири роки зі своїми колегами-друзями-знайомими обговорювали цю тему. Тему се***ного насильства в театрі. І всі це знають. І це триває роками»