Сеть спортивных клубов Sport Life в Киеве уличили в дискриминации инвалидов и их детей

Відкриваю сторінку Sport Life … Фітнес клуб №1 в Україні.. Читаю закладку «соціальна відповідальність»… щось про «розвиток дитячого спорту».. — тепер уже нічого крім істеричного сміху це в мене не викликає..

 Відкриваю сторінку Sport Life … Фітнес клуб №1 в Україні.. Читаю закладку «соціальна відповідальність»… щось про «розвиток дитячого спорту».. — тепер уже нічого крім істеричного сміху це в мене не викликає..

У мого сина є друг. Чудовий хлопчик, що виховується в дивовижній сім’ї. Справа в тому, що і тато і мама хлопчика – люди з особливими потребами, що пересуваються в інвалідних візках. У цього хлопчика часто стаються бронхо спазми, тому йому лікарі рекомендували займатися плаванням. Звичайно ж, зупинились на Sport Life (на Дніпровській Набережній, 19а ). Він зовсім поряд, добре обладнаний, пропонує широкий спектр послуг.. І от, його батьки, знаючи, що я є клієнт цього клубу, і мій син там займається плаванням, попросили мене туди з ними сходити, щоб придбати абонемент для занять їх хлопчика (в Спорт Лайф , принаймні в той, що знаходиться поряд, на візку заїхати неможливо, тому моя роль полягала в тому, щоб покликати когось для проведення переговорів).

Ми знали, що за правилами цього клубу, для того, щоб дитина могла там займатись, потрібно, щоб у когось із батьків був абонемент Sport Life . Але сподівались, що здоровий глузд переможе, і так як ні тато, ні мама не можуть навіть туди всередину потрапити, то знайдеться якесь рішення: або дитині продадуть окремий абонемент, і тоді вони будуть користуватись послугою супровід (за окрему плату дитину зустрічають і проводять у басейн, а після заняття виводять до батьків – це стандартна послуга Sport Life ) , або ж, у крайньому разі, під ’ єднають до мого абонементу, тоді б і я могла його приводити (юридично це можна би було оформити через нотаріальне доручення)….

Так от, вийшла до нас працівниця відділу продаж, уважно вислухала, повідомила, що вона не уповноважена порушувати правила, але, що вона напише лист керівництву, де опише повністю ситуацію і якесь рішення знайдеться.. Щасливі батьки, взяли розклад занять і поїхали планувати, які заняття тепер їх синочок зможе відвідувати..

В той же вечір, після тренування, я заскочила у відділ продаж, щоб дізнатись чи немає вже часом новин… новини були… ПОВНА ВІДМОВА. Я не могла в це повірити.. Я перепитувала ще раз і ще раз.. Пропонувала різні альтернативні варіанти… До розмови підключився начальник відділу продаж (Едуард)…

— НІ!!! ДИТИНА МОЖЕ ЗАЙМАТИСЬ ЛИШЕ, КОЛИ БАТЬКИ Є ЧЛЕНАМИ КЛУБУ..

— ОК. А якщо батько придбає абонемент, нехай і ніколи ним не скористається?

–!Ні! Він не зможе сюди потрапити для підписання договору!

Тут я не витримала:

— Схоже, що справа не просто в правилах… схоже, що ви в цілому позиціонуєте себе, як клуб «здорових людей і їх дітей»… Тобто, сюди не тільки не мають доступу люди з особливими потребами, а і ЇХ ДІТИ!!!!

На що отримала відповідь: так, це політика нашого клубу…

Ну то для чого так цинічно брехати на своїй сторінці про соціальну відповідальність??? Про «розвиток дитячого спорту»?? Можливо, саме ця дитина і є майбутній чемпіон??

«Sport Life» является крупнейшей и самой известной сетью фитнес-клубов в Украине с филиалами в крупных городах Украины, в том числе и в Одессе. Основатель группы компаний «Sport Life» – бизнесмен российского происхождения с американским паспортом Дмитрий Екимов. С 1993-го Д.Екимов является соучредителем сетей фитнес-клубов "Sport Life" и "Mega Gym", сети суши-баров "Евразия" в России.

Бизнесмен российского происхождения с американским паспортом Дмитрий Екимов

В 2005 году – начало деятельности на территории Украины (компании "Sport Life", "Евразия", "Украина Капитал" (инвестиционная деятельность), "VEK Capital Partners").

Десь у мене ще була крихта надії, що все це якась дика, ганебна помилка, хтось щось не зрозумів… Але погугливши прочитала підтвердження своїх припущень.. http://zaxid.net/news/showNews.do…

Лише тут йде мова про доступ людей з особливими потребами, а в тому випадку, свідком якого я була, про їх дітей….

Звичайно ж, коли закінчиться термін мого абонементу, продовжувати його я не буду.. Ще тоді, в офісі, я хотіла їм кинути його в обличчя.. але зупинила себе..  Ні.  Я буду ходити..  навіть частіше, ніж раніше…  аж поки він не закінчиться. Але щоразу, коли я буду переодягатись на тренування, я буду ділитись своїм досвідом…  І Вас прошу про підтримку. Sport Life – свого роду монополісти.. ну і що.. Знаходила можливість займатись спортом і до Sport Life .. Знайду і зараз. Я не хочу, щоб я або моя дитина були частиною цього лайна…. А Ви?

P.S. Хлопчику зараз 4 повних роки (на фото він дещо менший)..

Iryna Arslan

 

You may also like...