На Київщині припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв

Під процесуальним керівництвом прокуратури області слідчим управланням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, виготовлених з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків).

Під час досудового розслідування в Бородянському районі виявлено та припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення спирту з недоброякісної сировини. У ході проведення санціонованих судом обшуків вилучено понад 15 тон алкогольних напоїів та засоби для їх виготовлення.

На изображении может находиться: свечи и в помещении

Загалом вартість вилученого майна становить 1,5 млн грн.

На изображении может находиться: 1 человек

Досудове розслідування триває.

Нет описания фото.

Довідково: вчинення вказаних дій карається позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.

Прокуратура Київської області

Читайте также: