НАЗК знайшло у начальника управління поліції Києва необґрунтованих активів майже на ₴3,9 млн.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки необґрунтованих активів у начальника управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління поліції у м. Києві. Мова йде про майже 3,9 млн грн.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НАЗК.

За даними джерел РБК-Україна у правоохоронних органах, йдеться про Олександра Дибова.

Так, у 2022 році його дружина, отримавши право користуватися та розпоряджатися автомобілем Dodge Durango вартістю 697 тисяч грн, продала його своїй свекрусі. Проте фактично продовжувала ним користуватися.

Крім того, у 2023 році дружина службовця на підставі довіреності від свекрухи придбала земельну ділянку площею 0,12 га у Київській області вартістю понад 3 млн грн.

НАЗК встановило, що заощадження та загальні офіційні доходи працівника поліції, його матері та дружини значно нижчі за вартість набутих активів.

Там зазначають, що у 2018 році мати посадовця також набула у власність дві квартири в Києві, хоча вона проживає в іншому місці.

“Відповідно до п. 5-7 ч. 1 ст. 12 Закону НАЗК направило матеріали стосовно службовця до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів загальною вартістю 3 878 590 грн необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави”, – додали в прес-службі НАЗК.

You may also like...