У заволодінні понад ₴8,6 млн. під час надання послуг з енергопостачання підозрюють керівника енергопостачальної компанії на Буковині

За процесуального керівництва прокурорів Чернівецької обласної прокуратури повідомлено про підозру директору енергопостачальної компанії за фактом заволодіння бюджетними коштами, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, наприкінці 2020 року енергопостачальна компанія стала переможцем відкритих торгів на постачання для одного з комунальних підприємств у Чернівецькій області понад 38 млн кВт•год електроенергії на загальну суму понад 65 млн грн.

Після укладення договору директор товариства використовуючи своє службове становище, достовірно знаючи про відсутність коливань на ринку електроенергії ініціював підвищення ціни на поставку світла. Як наслідок, сторони незаконно уклали 4 додаткових угоди. Внаслідок вказаних порушень  енергопостачальна компанія безпідставно освоїла понад 8,6 млн грн бюджетних коштів.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюють детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Чернівецька обласна прокуратура

 

You may also like...