«Ми вирішили не приходити»: посли ЄС відмовилися від зустрічі з главою МЗС РФ Лавровим

Європейські дипломати після коментарів Лаврова зазначили, що мали рацію.

Посли країн Європейського Союзу в Москві відмовилися від запропонованої зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим. У представництві Євросоюзу зазначили, що відмова була викликана низьким рівнем довіри до російського МЗС.

Про це пише «Радіо Свобода».

Лавров заявив, що зустріч із європейськими дипломатами мала бути присвячена майбутнім президентським виборам у Росії. Однак, за його словами, за два дні до призначеного заходу в МЗС отримали ноту від послів: «Ми вирішили не приходити».

Він додав, що також хотів обговорити з дипломатами накопичену в МЗС інформацію про те, що посольства країн Євросоюзу в Москві нібито мають намір підтримувати російську «несистемну опозицію» і використовувати «механізми втручання». Лавров заявив, що збирався застерегти іноземних посадовців від таких дій, але ті відмовилися бути присутніми.

У постійному представництві Євросоюзу в Росії підтвердили, що російське МЗС запрошувало європейських послів на захід, але відмову спричинив «вкрай низький рівень довіри» і відсутність у запрошенні пропозицій щодо порядку денного.

«Нас запросили обговорити відносини між ЄС і Росією, але тепер міністр Лавров каже, що збирався прочитати нам нотації. Це доводить, що ми мали рацію, відхиливши запрошення», ‒ зазначили європейські посадовці.

You may also like...