Виконком Української асоціації футболу одноголосно затвердив гасла «Слава Україні! Героям слава!»

Також затверджено як футбольний символ мапу України з тризубом.

Виконавчий комітет Української асоцації футболу одноголосно підтримав пропозицію президента Федерації футболу України Андрія Павелка щодо затвердження офіційними символами мапи з державними кордонами та тризубом у центрі.

Павелко у Facebook повідомив, що «за» проголосували 45 членів УАФ.

«Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів», — написав Павелко.

Він додав, що ФФУ має за честь оберігати цей футбольний код і наповнювати новою силою єднання.

Нагадаємо, що 6 червня збірна України з футболу представила форму, в якій виступатиме на Євро-2020. На футболках зображена карта України з Кримом і написи «Слава Україні!» та «Героям слава!».

7 червня УЄФА остаточно затвердив нову форму збірної України на Євро-2020 з Кримом і гаслом «Слава Україні».

Пізніше стало відомо, що УЄФА вимагає від України внести зміни у форму і прибрати «політичний» слоган. Учора Андрій Павелко терміново вилетів у Рим для переговорів із Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо рішення стосовно внесення коригування у форму збірної України. // LB.ua

Читайте также: