Чергова атака на Кримський міст – спецоперація СБУ та Військово-морських сил? (фото, відео, меми)

Чергова атака на Кримський міст

Атака на Кримський міст, що відбулася у ніч на 17 липня, була спецоперацією СБУ та Військово-морських сил України. Зведений окупантами шляхопровід атакували надводними безпілотниками.

Дістатися мосту було складно, але зрештою вдалося. Ці дані в коментарі LB.ua повідомили джерела серед силових структур.

Возможно, это изображение 2 человека

Фото: Baza

Раніше Голова СБУ Василь Малюк заявляв, що міст є цілком законною ціллю для України і обіцяв розповісти деталі унікальних спецоперацій після Перемоги.

Цієї ночі в районі мосту лунали вибухи. За даними з російських ресурсів, один проліт мосту зруйновано, ще один – зсунувся. Рух перекрили.

Усіх цивільних, які бажають виїхати з Криму до РФ, окупаційна влада спрямовує на сухопутний коридор Джанкой/Армянськ – Мелітополь – Бердянськ – Маріуполь – Таганрог/Ростов. У тимчасово окупованому Маріуполі сьогодні після пошкодження Керченського мосту утворилися затори від центру до виїзду з міста.

Попередня атака на міст відбулася у жовтні. Тоді джерела в українських правоохоронних органах повідомляли, що підрив Кримського мосту – спецоперація СБУ. Водночас у самій СБУ поки що офіційно не коментують своєї участі в цих подіях.

“Ми це не коментуємо. Роль СБУ чи будь-якого державного органу України у “бавовні” будемо коментувати після нашої остаточної перемоги”, – зазначив речник СБУ Артем Дехтяренко.

Соцмережі про підрив мосту в Криму: сиквел, який вартий уваги

Всі ми згодні зі словами розвідки, що “Кримський міст — конструкція там зайва”, тож Укрінформ збирав меми та жарти від українських користувачів соцмереж.

 

 

 

 

 

Нагадуємо, це вже все було у жовтні, тоді українці теж швидко відреагували гумором та креативом на “бавовну” на Кримському мосту.

Жартують і на тему, як саме підірвали міст.

Ще пропонують вивчати українську та кримськотатарську мови на прикладі мосту.

You may also like...