Російські окупанти «голосуватимуть» за путіна навіть після своєї загибелі

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує:  керівництво міноборони рф дозволило військовослужбовцям, які беруть учать у так званій сво голосувати за путіна навіть не зʼявляючись на «виборчі дільниці». Це значно полегшує «виборчим комісіям»  завдання з фальсифікації результатів.

Згідно з останніми вказівками головного військово-політичного управління мо рф критерії ідентифікації виборців з числа військовослужбовців спрощені настільки, що немає необхідності для їхньої фізичної участі у голосуванні. А для підтвердження особи не потрібен паспорт чи військовий квиток – достатньо навіть фотокопії документів.

Очевидно, що у такий спосіб російські «виборчі комісії» намагатимуться збільшити кількість виборців путіна, залучивши до «голосування» так звані «мертві душі». Зокрема, до числа осіб, що «проголосували», поряд із наявними військовослужбовцями, планують додати також і тих, хто нещодавно загинув, зник безвісти або потрапив у полон.

Враховуючи, що українські захисники, за офіційними даними, щодня завдають російським загарбникам численних втрат на території України, кількість тих, хто у такий спосіб «підтримає» путіна може виявитися досить значною.

Кремль здійснює цілий комплекс заходів для фіктивного проведення так званих «виборів президента рф». Хоча усім очевидно, що ні сам факт цих виборів, ані їх результати не є засобом легітимізації путінського правління ні в росії, та за її межами.

Головне управління розвідки МО України

You may also like...