«Не на ту конячку поставив» Як Чкаловська громада пережила окупацію і де тепер її колишній голова Віктор Соловйов

Дорога з Харкова до селища Чкаловського, центру однойменної громади, лежить через постраждалі внаслідок російської агресії села. Коробочкине, Гракове, Залізничне, Миколаївка — кожен з двох десятків населених пунктів громади прямо відчув наслідки російської агресія: обстріли, викрадення, катування, вбивства, мародерства.

Журналісти харківського видання МЕДІАПОРТ вирушили до Чкаловського, щоб знайти свідків окупації та дізнатися про ще один можливий злочин. У липні Служба безпеки України та прокуратура оголосили підозру у державній зраді колишньому голові громади Віктору Соловйову. Він очолював селищну раду близько 13 років, та під час контрнаступу Збройних сил України виїхав до рф.

«Тяжко переживалося»

На шляху до Чкаловського — від Харкова через Чугуїв — шеренга білбордів. Довоєнну політичну та комерційну рекламу частково замінили чорно-білі портрети українських захисників. Щити «Вони віддали життя за твою свободу» нагадують подорожнім про тяжкі бої, що точилися на підступах до Харкова понад рік тому. ЗСУ зупинили ворога і під час контрнаступу восени гнали окупантів аж до самого Куп’янська.

На звільнені землі їдемо із думкою про фронт. За зведенням Генштабу, росія із новою силою суне на Лимано-Куп’янському напрямку.

Сергій Череватий, речник Східного угруповання військ, у телемарафоні: «На Лимано-Куп’янському напрямку ворог зосередив дуже потужне угруповання, більше 100 тисяч особового складу, більше 900 танків…».

 Фото: SQ (архівне фото) Фото: SQ (архівне фото)
 Фото: Поліція Харківщини Фото: Поліція Харківщини
 Фото: Поліція Харківщини Фото: Поліція Харківщини

АВТОРКА: ТЕТЯНА ФЕДОРКОВА

Джерело: МЕДІАПОРТ

You may also like...