“Це магія”: як суддя може “насудити”, а прокурор “нарозслідувати” так, щоб стати мільйонерами?

Київський прокурор Олександр Гуцуляк живе в маєтку за понад 18 мільйонів, арештом якого займалось його відомство, а голова Північного апеляційного господарського суду Олег Хрипун не задекларував будинок у котеджному містечку “Вітаград”, у якому він просто “періодично буває”.

Плохо быть рашистом. Как богатейшие российские бизнесмены, чиновники, топ-менеджеры и публичные персоны правят «Википедию» в своих интересах

Удаление статей в «Википедии» может стоить около $5 тысяч — столько предлагали за эту услугу одному из редакторов энциклопедии, с которым поговорили «Важные истории». За написание статьи можно было поставить ценник в $2 тысячи, знает он, так как ранее сам занимался коммерческим редактированием. 

Вбивство російськими загарбниками письменника Володимира Вакуленка. Розслідування Truth Hounds

Сукупність встановлених фактів вказує, що до незаконного затримання та вбивства українського письменника Володимира Вакуленка, найімовірніше, причетні військовослужбовці та/або спецслужбісти РФ.

51 справа щодо війни, за якими варто стежити цього тижня: полювання окупантів на дівчат, рашисти-мародери, ухилянти

Магомет Ісаєв — російський загарбник, який брав участь в окупації села Жміївки, що на Київщині. Разом із іншими окупантами він переслідував місцевих дівчат, щоб, зґвалтувати їх. Його обвинувачують у порушенні законів та звичаїв війни. 

Секретна зброя, якою вбивали шпигуни часів Холодної війни (архівні фото)

У 1967 році держсекретар США Дін Раск висловив підозру, що американське посольство у Москві обстріляли «електромагнітним сигналом». Пізніше енергетичний (мікрохвильовий) промінь став відомий як «московський сигнал», а вікна посольства згодом покрили протирадіаційним захистом.

Які криптовалюти використовує злочинний світ та яким чином

Загалом у 2023 році ринок криптозлочинів склав $24,2 млрд. Cвіт злочинної криптоекономіки продемонстрував падіння десь на 40% – у 2022 році ринок злочинів з використанням крипти сягав $39,6 млрд.

Навіщо потрібен саме справедливий суд над російськими воєнними злочинцями

Зараз в Україні твориться нова процедура розслідування і судових розглядів воєнних злочинів. З урахуванням наших обставин, ця процедура відповідає вимогам до справедливого судочинства.

Запутанная схема побега русского контрабандиста из Милана позволила выйти на транснациональную организованную преступную группу, базирующуюся в Сербии

Побег Артема Усса на следующий день после того, как итальянский суд одобрил его экстрадицию в США, стал большой неприятностью для итальянских властей. Италия этим, по словам члена итальянского парламента Девиса Дори, “поставила себя в неловкое положение на международном уровне”.