Звірства російських загарбників: п’ять історій про викрадення, рабство та тортури в Балаклії

В окупованій Балаклії знаходилися підрозділи еленерівців, деенерівців, кадирівців, бурятів та росіян. Вони розміщувалися на території воєнного заводу, прокуратури, поліції та друкарні “Балдрук”. У підвалах двох останніх окупанти облаштували катівні, де знущалися над людьми.

Колишній начальник Мелітопольського МВ УСБУ за безпідставні звинувачення у дезертирстві відсудив 2 мільйони компенсації

Комунарський районний суд міста Запоріжжя ухвалив стягнути 1,91 млн гривень моральної шкоди, заподіяної органами слідства і прокуратури.

Аналіз ситуації на найважливіших ділянках фронту спротиву російській навалі

Бойові дії на Харківському напрямку прикували увагу суспільства, котре шукає відповіді на питання «Де польові укріплення?», «Чому “зуби дракона” лежать уздовж доріг, а не стоять упоперек?», «Навіщо у 2023-му витратили 369 мільйонів 500 тисяч гривень на ремонт дороги Вовчанськ — Харків?», «Чи буде наступ ворога на Сумщині?» й мільйони інших.

Просто насудив. Як ексглава Верховного суду Князєв «спалив» оренду чотирикімнатної на Липках?

У травні 2023 року детективи завітали до Князєва додому та викрили його на масштабній корупції у Верховному Суді. За версією НАБУ і САП, Князєв отримав $2,7 млн грн хабаря за «правильні» рішення суду на користь олігарха Костянтина Жеваго.

Вийти сухим з води. Як за 15 років на посаді керівника судової адміністрації збагатитись, маючи шість кримінальних проваджень

У 2019 році Віктора Вдовиченка підозрювали у розтраті бюджетних коштів. Та шість кримінальних проваджень, у яких він фігурував, після гучних обшуків, двох підозр та п’яти років слідства закрили. А поки тривало розслідування, Вдовиченко з дружиною ще й купили чимало землі та нерухомості

Сповідь ухилянта зі стажем: з одного боку, мені справді півень смажений має клюнути в одне місце, а з другого…

Якось він стояв на зупинці в очікуванні маршрутки, паралельно напружено вдивляючись, чи немає на горизонті нової легенди району — «паті-буса». Так тут називають мікроавтобус, на якому, за місцевими переказами, їздили працівники ТЦК. Проте біда прийшла зовсім з іншого боку.

Моніторинговий візит до Житомирської колонії №8: порушення права осіб з інвалідністю та інші проблеми з медициною

У день відвідування в установі перебувало 732 особи. В СІЗО — 400 осіб, із них — 16 жінок. 171 особа відбуває довічне покарання. За даними адміністрації, чотири особи з-поміж засуджених довічно мають психічні розлади.

У Західній Європі епідемія нападів з ножем на людей

Поліція Дортмунда, міста на заході Німеччини, розслідує ножовий напад на 15-річного українського підлітка. Експерти ж говорять про справжню “епідемію” ножових атак у Західній Європі, особливо серед молоді.