13 літаків за два тижні. Як Повітряні сили ЗСУ підвищили ефективність із ураження повітряних цілей росіян?

З 20 до 29 лютого українські військові знищили 12 російських винищувачів-бомбардувальників Су-34 та Су-35, а також рідкісний радіолокаційний літак А-50, що були на озброєнні російських загарбників.

Сексизм в українських вишах: історії тих, хто з ним зіткнувся та інструкція для постраждалих

Сексизм може проявлятися у формі стереотипів про роль жінок і чоловіків у суспільстві, нерівних умовах праці, зарплатній дискримінації, обмеженнях на доступ до освіти, набуття власності та управління, насильства та інших форм дискримінації на основі статі.

«Заміновано все». Ідентифікація російських саперів-вбивць

Російські військові мінують автошляхи, лісосмуги, сільськогосподарські угіддя, критичну інфраструктуру та навіть житлові будинки. В тому числі забороненими типами протипіхотних мін. На них часто підриваються цивільні жителі деокупованих територій. Хто має понести за це відповідальність?

Як працює рекрутинг у ЗСУ по-новому та про які підводні камені слід пам’ятати

Останній рік показав, що тисячі українців, які не проти служити, воліють не чекати повістку, а брати долю в свої руки – обирати посаду, місце служби та навіть командира.

Каким должен быть международный трибунал по Украине и кого именно будут судить

Российская агрессия против Украины, которая началась в 2014 году с оккупации Крыма и нападения на Донбасс и продолжилась вторжением с территории России и Беларуси в 2022 году, подорвала основы современного миропорядка, основанного на уважении международного права, принципе нерушимости границ и запрете применения силы или угрозы силой в международных отношениях.

Шойгу, де твої А-50?

Чотири доби летючий радар А-50У не фіксують у Приазов’ї, Криму, над Чорним морем і над Краснодарським краєм.  Цей літак світиться на всіх частотах як ялинка, не помітити його неможливо.

Як Міжнародний суд ООН розглядав позов України проти РФ та чому вирішив, що питання чи порушила Росія Конвенцію про геноцид, — не в його юрисдикції

Україна звернулась до Міжнародного суду ООН 26 лютого 2022 року — на третій день повномасштабного російського вторгнення.  Позов стосувався тлумачення, застосування та виконання Конвенції 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.