Депутат уник покарання за вчинення важкої ДТП з травмуванням дітей

Іван Токар перевищив швидкість, відволікся, з’їхав з дороги і авто перекинулось

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав депутата Тячівської райради Івана Токара винним у вчиненні важкої ДТП, унаслідок якої травмувалась неповнолітня. Він уклав угоду про визнання винуватості з прокурором та уник тюремного ув’язнення, суд замінив його на іспитовий термін.

Як вказано у вироку суду, який винесли у березні 2024 року, депутат Тячівської райради Іван Токар ввечері 27 вересня 2022 року керував автомобілем Audi A6 та у смт Середнє, що неподалік Ужгорода. Водій перевищив швидкість, відволікся від дороги, з’їхав з дороги, унаслідок чого авто перекинулось.
Медики повідомляли, що через цю ДТП було троє потерпілих: 18-річний хлопець, 16-річна дівчина та 4-річна дівчинка. Однак у вироку суду вказано лише про одну неповнолітню потерпілу у важкому стані.

Щодо водія Audi A6 порушили кримінальну справу за фактом вчинення ДТП. Іван Токар уклав угоду про визнання винуватості із прокурором. Представниця неповнолітньої у суд не прийшла, але подала заяву, у якій зазначила, що претензій до Івана Токара не має та завдана шкода їй відшкодована.

Справу розглянув суддя Олег Придачук, який дослідив усі матеріали, затвердив угоду про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором. Івану Токару призначили 4 роки тюремного ув’язнення з річною забороною керувати транспортними засобами, але звільнили від основного покарання з річним іспитовим терміном. Вирок ще можна оскаржити.

Автомобіль Audi A6 мають повернути Івану Токару. Варто додати, що у декларації депутата за 2021 та 2022 роки не вказано жодного автомобіля, який би належав Івану Токару, або яким би він мав право користуватись. // Zaxid.net

You may also like...