Майже ₴10 млн. збитків під час закупівлі медобладнання – підозрюють 4-х посадовців Черкащини та Чернігівщини

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру посадовцям, які були відповідальні за «супроводження» процедури закупівель високовартісного медичного обладнання для медзакладів Черкащини та Чернігівщини.

Досудовим розслідуванням встановлено, що представники приватних підприємств умисно завищували вартість медичного обладнання, яке вони постачали медустановам. До своїх злочинних схем вони залучали посадовців лікарень, шпиталів та управління охорони здоров’я.

Відтак:

– начальнику відділу Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА та директору Черкаського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни повідомлено про підозру у привласнення, розтраті або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинених в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України);

– заступнику директора Черкаського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни та заступнику генерального директора Чернігівської центральної районної лікарні повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст 367 КК України).

Київська міська прокуратура

You may also like...