Видано міжнародний ордер на арешт українця, який погрожував угорському прикордоннику

Районна прокуратура м. Вашарошнамень продовжила строк арешту для двох чоловіків-угорців, які 20 жовтня 2019 року поклали поховальний вінок із погрозами до будинку співробітника прикордонної поліції відділу “Барабаш”.

Було встановлено, що цей акт залякування та шантажу відбувся на замовлення громадянина України. Останній мав конфлікт з угорськими прикордонним патрулем, які не пропустили через кордон значну партію контрабандних сигарет. І таким чином вирішив помститися.

Видано міжнародний ордер на арешт українця, який погрожував угорському прикордоннику

Контрабандист найняв двох чоловіків-угорців, які придбали вінок, потім на одній із їхніх квартир українець написав на стрічку повідомлення із погрозами, а ще пізніше разом з співучасниками відвіз його на адресу жертви.

Двох угорських злочинців поліція арештувала практично одразу. На вимогу обвинувачення районний суд м. Матесалка видав міжнародний та європейський ордер на арешт українського шантажиста. Тобто його можуть арештувати лише на території Євросоюзу.

На думку прокуратури, підозрювані мають перебувати під вартою ще мінімум 3 місяці. Оскільки на волі їх можуть залякати або якось вплинути на їхні покази. // Mukachevo.net

You may also like...