«Найтупіше, що я чув»: навіть одіозного Такера Карлсона вразила ідея Путіна (чи хто там за нього) про «денацифікацію» України

Скандальний американський журналіст Такер Карлсон у подкасті іншого американського журналіста Лекса Фрідмана розповів про свої враження від інтерв’ю з Путіном та визнав, що Кремль намагається демонізувати українців, називаючи їх нацистами.

Про це пише Такер Карлсон у подкасті “Lex Fridman”:

“Я думаю, це найтупіше, що я коли-небудь чув. Я так і не зрозумів, що це означає. Денацифікація? Я сам антинацист, але не існує жодного нацистського руху у 2024 році. Це просто спосіб назвати людей злом. Називати їх (ред. українців) нацистами, це якось по-дитячому”.

Карсон визнав, що ця частина розмови з російським диктатом йому не сподобалася, оскільки Путін просто намагався очорнити Україну. Водночас американський журналіст зазначив, що під час розмови з президентом РФ у нього склалося враження, що той дійсно вірить у свої заяви.

Передісторія:

  • 6 лютого скандально відомий колишній ведучий телеканалу “Fox News” Карлсон анонсував свою розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, заради якої він приїхав до Москви, і заявив, що попросив про інтерв’ю президента України Володимира Зеленського.
  • 9 лютого в інтерв’ю Карлсону російський диктатор Володимир Путін заявив про нібито бажання “домогтися вирішення ситуації в Україні шляхом переговорів”.

УП

You may also like...