У Німеччині чоловік погрожував підірвати будинок із біженцями

Німець хотів підірвати багатоквартирний будинок Loests Hof, де мешкають переважно мігранти

У місті Галле у Німеччині місцевий житель планував підірвати будинок, у якому мешкають мігранти. Про це пише видання Bild.

«За інформацією видання Mitteldeutsche Zeitung, небезпечним предметом була алюмінієва валіза. Якою була б сила вибуху, якби власник привів у дію вибуховий пристрій, поки що не зрозуміло. Передбачається, що підозрюваний хотів підірвати багатоквартирний будинок Loests Hof, де мешкають переважно мігранти», – зазначає видання.

З погроз німця також випливало, що чоловік заклав бомбу у своїй квартирі. «І справді у його квартирі було знайдено кілька речей, які згодом вимагали подальших заходів поліції», – продовжив Юнгханс.

Щоб запобігти кривавому теракту, кілька під’їздів житлового будинку Loest Hof та прилеглих будинків були евакуйовані. Понад 50 орендарів, які були біженцями із інших країн, були відправлені у безпечне місце. Також перекрили газопостачання. Юнгханс зазначив: «П’яного 36-річного чоловіка правоохоронці затримали на місці». Поки чоловік перебував під вартою, вибухотехніки Управління кримінальної поліції  разом із собакою намагалися встановити, чи справді в квартирі чоловіка є вибухівка і один виявлений предмет, а саме валіза із алюмінію, дійсно була повна вибухівки. // Главком

You may also like...