Господи, звертаюся до Тебе, бо не знаю, до кого ще звернутися, щоб привів до тями дурнів в цьому довбаному бардаку, під назвою українська влада

оддибил

Господи, звертаюся до Тебе, бо не знаю, до кого ще звернутися, щоб привів до тями дурнів в цьому довбаному бардаку, під назвою українська влада чи ж українське СБУ!!!

Хто-небудь, затегайте двох Іванів — Баканова та новопризначеного Осипчука в Кіровоградській області ! Хай почитають. Хай читає і бачить весь світ!!! Що замість того, щоб боротися дійсно з тими, хто загрожує безпеці України, ці дєятєлі (чи не для того , щоб підняти рейтинг невідомого Осипчука, якого призначили в нашій області 4 дні тому ?!!), радісно звітують, що затримали «дєлка» з Кропивницького, який хотів поставити за кордон аж 3000 (що вже брехня !) масок на писок ! А за 10000 тисяч, то вже геть маячня (якому ділку з СБУ привиділось чи придумалось?!)

Тварюки !!! «Дєлок» — це мій син, малий підприємець, на чиї чесні податки ви отримуєте не малі зарплати ! І він, маючи трьох малолітніх дітей та вагітну дружину, вже декілька місяців як, з вашої подачі, залишився без роботи! За комуналку, податки, за те, що діти їсти хочуть, вам писати, чи ні ?!!!

Він ні краплі не сумнівався в законності того, що робив ! Самі шили на машинці маски і хотіли заробити на прожиття ! Не боячись нічого, чесно і прозоро, відправив ті маски через «Укрпошту», знову ж таки , заплативши гроші за пересилку фактично до казни країни ! Зараз ви паплюжите його і паплюжите «Укрпошту» !

Так от, відправив він їх 6-го квітня (заборони на не медичні маски не було !), 9-го квітня їх арештовують в Києві, до сьогоднішнього дня проводять експертизу, хоча, коли відкрили посилку в Києві, скривились, бо ж побачили, що маски кустарні ! Видали закон заднім числом (15-го) про те, що не можна пересилати будь-які маски — але він був виданий і підписаний точно після 6-9-го ! То про що ж ви звітуєте, про які такі досягнення ?! Падлюки … Мені все частіше хочеться сказати таким, як ви : «Щоб ви здохли !!!» Але, я знаю, що це гріх перед Богом ! А тому, я прошу у нього іншого : «Господи, дай таблеток від дебілів !»

P.s. Хто мене може зв’язати з новим очільником СБУ в області ? Мені багато є про що йому сказати ! Зокрема і те, що я вже говорила тим, хто сидів у цьому кріслі до нього — ви будете щось робити, щоб рятувати Україну, чи ви тільки такі «гучні справи» клепати можете ???!

Читайте также: