12 років ув’язнення отримав мешканець Харківщини, який намагався зґвалтувати 11-річного хлопчика

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Богодухівської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним раніше неодноразово судимого 51-річного чоловіка у нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження, у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану, а також за фактом закінченого замаху на зґвалтування, вчиненого щодо неповнолітнього (ч. 2 ст. 125, ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 152 КК України).

Прокурори у суді довели, що у травні минулого року чоловік, перебуваючи вдома у с. Литвинівка Богодухівського району, посварився зі своєю матір‘ю. Проте конфлікт завершився не тільки словами. Син схопив мати за волосся, штовхнув на землю та побив її. Жінці надали допомогу медики. Вже через місяць чоловік вчинив новий злочин: на цей раз він викрав велосипед у м. Валки.

І на цьому його злочинний шлях не закінчився. Торік у липні зловмисник побачив, як на велосипеді їде його 11-річний сусід. Чоловік схопив хлопця, закрив йому рот рукою та потягнув його у будинок. Обвинувачений вдарив дитину декілька разів, а після цього намагався зґвалтувати. Хлопчик кричав та кликав на допомогу, проте зловмисник почав душити його подушкою. На щастя, дитині таки вдалось втекти.

У судовому засіданні чоловік визнав свою вину тільки у вчиненні крадіжки. Щодо замаху на зґвалтування він пояснив, що нічого не робив і не знає, як хлопчик опинився у нього вдома.

Обвинувальний вирок виніс суддя Жовтневого районного суду м. Харкова. Чоловіку призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі. Наразі триває строк на апеляційне оскарження рішення.

Харківська обласна прокуратура

You may also like...