До 10 років ув’язнення засуджено іноземця, який  намагався дискредитувати співробітника СБУ

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізького обласної прокуратури громадянина іншої держави визнано винним у незаконному збуті психотропних речовин та незаконному повідомленні про вчинення особливого тяжкого кримінального правопорушення зі створенням штучних доказів (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 383 КК України).

Його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори в суді довели, що обвинувачений із метою дискредитації співробітника правоохоронного органу звернувся до прокуратури з заявою про вчинення ним злочину.

На підтвердження заявленого факту зазначив про наявність у нього беззаперечних доказів.

Після запропонував своєму знайомому «підкинути» до автівки офіцера СБУ наркотики та надати в прокуратурі неправдиві свідчення про відому йому «противоправну діяльність» правоохоронця.

Іноземця затримали в порядку ст. 208 КПК України під час передачі виконавцю психотропної речовини для компрометації. До набрання вироком законної сили він перебуватиме під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу працівників Головного управління ВБ СБУ.

Запорізька обласна прокуратура

You may also like...