Одеські поліцейські затримали групу розбійників

Оперативники внутрішньої безпеки Нацполіції завадили злочинним планам двох чоловіків у вчиненні  тяжкого злочину – розбійного нападу на подружжя одеситів. Зловмисників затримали. Їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

Оперативники Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ отримали інформацію, що група осіб готується до скоєння злочину. Після ретельної перевірки відомості підтвердилися.

Встановлено, що двоє чоловіків, один із яких перебуває у розшуку за аналогічний злочин, розробили план розбійного нападу на будинок подружжя, яке проживає в Березовському районі Одещини. Спільники підготували засоби маскування, знаряддя для вчинення злочину, зброю.

За зібраними матеріалами внутрішньої безпеки НПУ слідчі Головного управління Національної поліції України в Одеській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області, розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.

Дочекавшись ночі, змовники перелізли через паркан, оглянули подвір’я та намагалися проникнути до приватного будинку. Їх одразу затримали працівники Одеського управління ДВБ НПУ,  слідчі одеської поліції за фізичної підтримки бійців батальйону ТОР Департаменту патрульної поліції Одещини. Під час спецоперації  зловмисники чинили збройний опір.

У ході санкціонованих обшуків виявлено і вилучено знаряддя, яке використовували чоловіки: пістолети зі спорядженими магазинами, набої, рукавички, скотч, інструмент типу «фомка», автомобіль, на якому вони пересувалися.

Підозрюваних затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисникам повідомлено про   підозри за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України. За вчинення правопорушення учасникам групи загрожує позбавлення волі на строк до 12-ти років.

Триває перевірка причетності спільників до вчинення інших злочинів.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

You may also like...