Як аліментщики обнуляють рахунки, позбуваються майна та тікають за кордон

Майже 190 тисяч проваджень стосовно боржників з аліментів зафіксовано в Єдиному реєстрі боржників станом на початок серпня 2024 року. Їх кількість зросла на 14% (23 376) від початку повномасштабної війни.

Ухилянти і Закон: за яких умов можуть призначити штраф, а коли — ув’язнити

Відповідно до Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та «Про військовий обов’язок і військову службу», громадяни, які ухиляються від призову за мобілізацією, від військового обліку несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

Які вироки отримують ті, хто допомагає ухилитися від мобілізації: засновники благодійних фондів, члени ВЛК, “керівники” релігійних організацій, поліцейські, чиновники та родичі працівників ТЦК

Мова піде про різних “ділків”, які допомагають військовозобов’язаним громадянам України ухилятися від мобілізації. Це дуже широкий спектр осіб – від силовиків та чиновників до неповнолітніх та представників релігійних організацій.

67 справ щодо війни, за якими варто стежити наступного тижня: обман ТЦК, розстріл трьох братів та “Рух пацифістів”

Костянтин Смирнов і Денис Подгорний — начальник військової поліції округу та його підлеглий. Слідство встановило, що під час окупації Чернігівщини у 2022 році Смирнов наказав Подгорному розстріляти трьох братів. Один із них вижив.

Що там на фронті: про два проблемні напрямки Куп’янський та Курахівський і Времівський

На Покровському напрямку противник кілька тижнів тому усвідомив, що битися головою об рубіж Гродівка — Лисівка обходиться дорого, і змінив керунок головного удару.

Хто, як та за скільки наймає паліїв автівок ЗСУ та яка ціна таких «пустощів» в тюремних строках

В Україні фіксуються десятки підпалів автівок військовослужбовців. Майже щоранку новинна стрічка повідомляє про такі пожежі. За кількістю ексцесів, за даними Національної поліції, лідирує Одеська область, далі – Харківська та Київ.

Уроки истории: ливийский диктатор Каддафи начинал как народный любимец, а закончил, скрываясь от народа в дренажной трубе

1 сентября 1969 года, к власти в Ливии пришла группа офицеров во главе с 27-летним капитаном связи Муаммаром Каддафи. Неделю спустя этот почти никому не известный выходец из бедной бедуинской семьи присвоит себе звание полковника и будет править страной 42 года — пока его не сметет восстание.